در حال بارگزاری ...

روش‌های ارسال:

ارسال در تهران فقط در مناطق 22 گانه به صورت پیک صورت می گیرد . هزینه پیک در تهران کاملا به عهده مشتری می باشد

مدت زمان تحویل محموله ها برای سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۳ ثبت شوند در همان روز و یا تا 24 ساعت آینده با هماهنگی پیک تحویل داده میشود

این موارد شامل روزهای پنج شنبه ، جمعه و روزهای تعطیل نمی باشد ..

ارسال تهران به صورت پست طبق محاسبه ای که داخل سایت صورت می گیرد از مشتری محترم گرفته می شود

ارسال به کلیه مناطق ایران فقط از طریق پست انجام می شود که داخل سایت هنگام افزودن به سبد و تکمیل خرید قابل رویت می باشد

تحویل کالا به اداره پست با توجه به حجم سفارشات ظرف 24 ساعت انجام میشود .

1- پست پیشتاز ( 2-3 روز کاری مدت زمان ارسال ) البته ممکن است بار ترافیکی پستی و زمان کرونا هم باعث تاخیر این مرسوله تا مقصد بشود

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا :

با توجه به اینکه لذت خرید اینترنتی بدون ورود به بازار با تضمین کیفیت و دوری از چالش های جنس اصلی تقاضای همه خریداران است . گوشی استار در همین راستا برای ارسال محصولات شرایط زیر را اعلام میدارد .

۱ – به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید. با توجه به اینکه تمامی محصولات در اداره پست بیمه می شوند مشتریان عزیز هنگام دریافت محصول موظف به چک کردن کالا در نزد متصدی پست می باشند و در صورت هر گونه آسیب فیزیکی و یا مغایرت محصول از دریافت کالا خودداری نمایند در غیراین صورت گوشی استار هیچگونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.
۲ – در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد و در این صورت گوشی استار هیچگونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.
۳ – مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.
۴ – در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.

عودت کالا به دلیل مشکلات فنی

بدهیست که طبق قانون فروش اینترنتی مدت زمان گارانتی برای محصولاتی که فاقد گارانتی میباشند 7 روز تعیین شده و این مدت از زمانی که محصول به دست مشتری می رسد محاسبه می شود بعد از این مدت، کالا فاقد گارانتی 7 روزه گوشی استار می باشد ..

محصولات دارای گارانتی کاملا به عهده شرکت گارانتی می باشد و گوشی استار هیچگونه مسئولیتی در مورد کالا ندارد.

با تشکر تیم گوشی استار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

بستن
مقایسه